Parameters

Luxusná hliníková lamelová pergola zabezpečuje zastrešenie, tienenie a regulovanú ventiláciu vašej terasy. Konštrukcia je navrhnutá v minimalistickom dizajne s rovnou strechou a pravými uhlami.

Pergola je vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny s komponentmi z nehrdzavejúcej ocele, čím je garantovaná jednak jej odolnosť voči vonkajším vplyvom počasia a korózii a zároveň veľmi dlhá životnosť.

Lamelová
Sun

Vďaka otočným lamelám umožňuje Lamelová pergola regulovať teplotu a intenzitu slnečného žiarenia. Jemne pootvorenými lamelami odvádza teplý vzduch preč a vaša terasa zostáva príjemne chladná aj počas letných horúčav.

Lamelová
Rain

Pri úplnom uzavretí lamiel pergola spoľahlivo chráni pred dažďom vďaka dômyselnému tvaru strešných profilov a voda z lamiel je odvádzaná do obvodového profilu cez nosný stĺp.

Lamelová
Snow

Lamely modelu majú vysokú nosnosť a nerobí im problém ani väčšia snehová pokrývka. Konkrétna záťaž záleží od veľkosti pergoly a dĺžky lamiel, no orientačne ide o 60 až 90 kg/m2.

Lamelová
Wind

Lamelová pergola vďaka svojej robustnej konštrukcii a pevným hliníkovým lamelám s uzavretým profilom výborne odoláva aj silným nárazom vetra.

Lamelová
Light

Pergolu je možné doplniť o integrované led osvetlenie, ktoré je rovnako, ako motor pergoly ovládané diaľkovým ovládaním.

Electric

Lamely sa naklápajú mechanicky pomocou elektromotoru a diaľkového ovládania. Model je možné integrovať so smart-home systémami.

Colors

Farbu konštrukcie a lamiel si môžete zvoliť zo vzorkovníka RAL. Jednou z možností je aj bezfarbený eloxovaný hliník. Štandardné farby sú antracitová (RAL 7016), svetlo-šedá (RAL 7035), biela (RAL 9010) a hliníkovo-biela (RAL 9006).

Detail

Pergolu je možné doplniť o externé rolety, vhodné na bočné tienenie pred slnkom, dažďom, vetrom, ale aj pre vytvorenie dokonalého súkromia.

Pergolu je možné doplniť posuvným skleným systémom VG17 alebo panoraview, a takto ju premeniť na zimnú záhradu.

Further details