Parameters

Je vhodná na zapracovanie do drevenej či kovovej konštrukcie. Konštrukica musí byť presne prispôsobená z dreva ktoré sa netočí a je dostatočne pevné. Umožňuje vytváranie zaujímavých riešení pri samonosnej konštrukcii no systém nie je vhodné adaptovať do každej konštrukcie.

Pergola Classic
Sun

Odolný kanvas z PVC zabezpečuje vynikajúcu ochranu pred slnkom. Posuvný zaťahovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní chrániť terasu pred silnými slnečnými lúčmi počas horúcich letných mesiacov, alebo naopak si terasu a interiér prežiariť slnkom počas chladnejších dní v roku.

Pergola Classic
Rain

Vodeodolný kanvas zabezpečí spoľahlivú ochranu pred dažďom nemá samostatný žlab na vodu takže voda len steká po prednej hrane. Pre správnu funkčnosť odvodnenia pergoly vyžaduje model inštaláciu so 6 stupňovým sklonom strechy.

Pergola Classic
Snow

Model Elegant dokáže zabezpečiť aj ochranu pred snehom v závislosti od konštrukcie, avšak pri väčšej snehovej pokrývke hrozí riziko deformácie profilov. Je preto nevyhnutné pergolu pri silnom snežení zatiahnuť, alebo terasu pre celoročné využitie vyhrievať.

Pergola Classic
Wind

Pergola Flat sa vďaka svojej robustnej konštrukcii vyznačuje extrémnou odolnosťou voči silnému vetru. Výrobca testoval model vo vetre do 117 km/h.

Pergola Classic
Light

Pergolu je možné doplniť o integrované led osvetlenie, ktoré je rovnako ako motor pergoly, ovládané diaľkovým ovládaním.

Pergola Classic
Electric

Posuvný systém pergoly je poháňaný elektromotorom Somfy. Ovládaný je diaľkovým ovládaním. Model je jednoducho integrovateľný so smart-home systémami.

Colors

Farba konštrukcie je voliteľná zo vzorkovníka RAL. Farba PVC kanvasu je štandardne voliteľná z dvoch základných farieb - šedej a vanilkovej. Za príplatok je možné vybrať ktorúkoľvek farbu z ponuky výrobcu kanvasu Serge Ferrari.

Detail

Pergolu Elegant je možné doplniť o externé rolety, napr. iZipscreen, vhodné pre bočné tienenie pred slnkom, dažďom, vetrom, ale aj pre vytvorenie väčšieho súkromia. pergolu je možné doplniť posuvným skleným systémom VG17 alebo panoraview, a takto ju premeniť na zimnú záhradu.