Parameters

Shadeone je elegantná slnečná plachta Rakúskeho výrobcu Shadesign. Jednoduchý, do detailu premyslený systém rolovania zachováva všetky výhody tradičných slnečných plachiet pri nižšej cene a teda výbornom pomere medzi cenou a funkčnosťou.
Široká variabilita uchytenia umožňuje aj montáž do existujúcich konštrukcí a kombinovanie viacerých slnečných plachiet.

Shadesign Shadeone
Sun

Odolná plachta vám zabezpečí ochranu pred pálivými lúčmi slnka a rolovací mechanizmus vám kedykoľvek umožní si terasu opať prežiariť slnkom. Nastaviteľné uchytenie umožňuje meniť sklon plachty a poskytuje tieň aj pri vychádzajúcom alebo zapadajúcom slnku.

Shadesign Shadeone
Rain

Shadeone vytvára aj ochranu pred dažďom, pri sklone osem stupňou a viac voda z plachty priebežne odteká.

Shadesign Shadeone
Manual

Slnečné plachty Shadeone disponujú manuálnym rolovacím mechanizmom, ktorý umožnuje plachtu bez námahy behom pár sekúnd roztiahnuť alebo zrolovať. Lepšie ako systém opisovať je pozrieť si priložené video alebo priamo plachtu u nás.

Shadesign Shadeone
Colors

Konštrukcia systému plachiet Shadeone je vyrobená z nerezovej ocele. Na výberu je šesť farieb plachty, biela, béžová, šedá, strieborná, žltá a bordová.

Detail

Shadesign Shadeone

Plachty Shadeone poskytujú ochranu pred slnkom ako aj dažďom. Sú krásne samostatne ale výborne sa hodia do existujúcich konštrukcí, ktoré je potrebné doplniť o tienenie, či už ide o drevené pergoly alebo presklené zimné záhrady.

Demontáž plachty na zimné obdobie nie je potrebná, plachtu je ideálne chrániť zrolovaním a zabalením do na mieru vyrobeného vaku.

Further details